Forum Sremske Mitrovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


zabava,odmor,ogovaranje,kritike,pohvale...sve sto pozelite... :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NOX

Ići dole 
+12
LeViAtHaNa
Persephona
yvn
Rale[SL]
~O~r~i~a~n~a~
Fred Perry
Anyahi
kulermaster
FuckinPrecious
_ArmageddoN_
StvarnoNeVrediSaSeljacima
shenovac
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
gruja
Gost




NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 7:30 pm

a razlog shto te pesme kratko traju (mada one kratko traju u klubovima, ali se svakako slushaju kuci dosta duze) jer kao sto sam rekao muzika im napreduje i islaze novi i bolji jitovi,.. pa to i jeste cilj,....

NECU BRE DA SLUSAM IZLIZANE PESME,.. HOCU SVAKE GODINE DA SE RESETUJEM NOVIM DOBRIM HITOVIMA I O TOME UOPSHTE DA NE RAZMISLJAM !!! DA LI CE DA TRAJE ILI NE,.. NEK TRAJE DOK TRAJE,.. IZLAZI NESHTO NOVO I BOLJE ... !!!!!!!!

Tako meni isto npr. nije jasno kako moze neko da slusha glupe rok hitove,... pa daj aj realno shta su tek ONI PEVALI jeb**e,.. pogle te txtove,.. pa se zapitaj
Nazad na vrh Ići dole
Anyahi
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Anyahi


Ženski Broj poruka : 705
Godina : 34
From : Over the hills and far away...
Datum upisa : 22.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 7:47 pm

Sta su pevali? Rock pesme su skroz na mestu,da nisu,ne bi ni trajale toliko dugo...i naravno da taj turbo folk ne mozes svrstati u narodnu muziku,izvorna narodna muzika,iako je ne volim,bar ima neke kvalitete...
I jesi li nekad slusao te zvezdice iz Granda u nekoj emisiji?Ne znaju da sloze dve recenice kako treba...i te osobe sa 4 razreda osnovne skole mogu nekome da budu uzori?! I,da,oni su svi eeextra muzicari,druge osobe im pishu textove i komponuju mjuzu,oni sluze samo da setaju silikone i vrckaju dupetom...i gde je tu kvalitet?!

p.s.olja,ja sam u Nox od otvaranja izasla mozda 10 puta...to se ne moze nazvati "izlazenjem"...i nikad se tamo nisam dobro provela,uvek mi je bilo muka od nafuranih tipova i polugolih riba...parada pijanstva i kicha.
Nazad na vrh Ići dole
StvarnoNeVrediSaSeljacima
hejter
hejter
StvarnoNeVrediSaSeljacima


Muški Broj poruka : 503
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 8:07 pm

parada pijanstva i kicha :DDD
vidim slusha se djole balashevic
Nazad na vrh Ići dole
Persephona
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Persephona


Ženski Broj poruka : 670
Godina : 34
From : Had
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 8:25 pm

o ukusima ne treba raspravljati.... svi smo mi razlicit sklop licnosti...
metallicaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy
Maideniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lol!
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 8:54 pm

kao prvo te rok pesme NE TRAJU shvati,.. jer da traju slushale bi se,.. kraj,.. da su im textovi katastrofalni jesi !!! tipa,.. "ulichna svetiljka baca svetlo u krug", "idemu u planine tamo nema zime", i slichne nebulozne izjave. Ali ton kojim ti Arwen prichash me ne chudi jer si na kraju citirala najveceg kretena djoku balashevica koji da nema podrshku "nezadovoljnih" i "buntovnih iz nikakvih razloga" nikada se ne bi ni chul za njega, jer peva extremne nebuloze ... Koliko zvezde granda imaju razreda, ne interesuje me, da li su prosti ili nisu takodje, oni podgrevaju milione ljudi svojim pesmama i hvala im na tome. Ko stoji iza njih ko im placa albume i slichna sra*a me totalno ne pipaju.

e da,.. shvatam da je ovo gimnazijalski forum i shvatam da uvek, aliii uvek pokushavate da se postavite konra svetu pa mi sve ovo slatko Smile Smile Istorijaa se stalnoooo ponoovvvljjjaaa Smile

Shvatite da ce te se kajete se 27 / 28 godina Smile he he
Nazad na vrh Ići dole
StvarnoNeVrediSaSeljacima
hejter
hejter
StvarnoNeVrediSaSeljacima


Muški Broj poruka : 503
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 9:08 pm

druzhe, kako ti smarash
aj lepo odradish jedan fuck off i prestanesh
shvati da ti shta god rekao i uradio nikada necesh uspeti da promenish mishljenja ljudi.
a ti tvoji zakljuchci su ochigledno samo tvoji i zadrzhi ih za sebe, molim te.
poshtedecesh svoje zhivce, a i nashe.
Nazad na vrh Ići dole
yvn
smcity master
smcity master
yvn


Muški Broj poruka : 205
Godina : 40
From : Higher State of Conscioussness
Datum upisa : 21.02.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 9:14 pm

gruja ::
"ulichna svetiljka baca svetlo u krug", "idemu u planine tamo nema zime", i slichne nebulozne izjave.

to chak i nije rock.. bar ne onaj koji se ceni...

lepo je kad si ispranog mozga, slushash pesme u kojima se propagira sex i furanje na novac... i ja bih voleo da mogu tako, zaista... bio bih presrecan da mi je ukus na nivou devetogodishnjaka i da slusham ono shto mi se pusti i uzhivam u tome... ali jbg... shta sad da se radi...


gruja ::
e da,.. shvatam da je ovo gimnazijalski forum i shvatam da uvek, aliii uvek pokushavate da se postavite konra svetu pa mi sve ovo slatko Smile Smile Istorijaa se stalnoooo ponoovvvljjjaaa Smile


kapiram da si jedan od onih koji misle da su gimnazijalci nafurani i snobovi...


gruja ::
i relno gledano zvuk je na najvishem nivou, ko se bar malo razume osetice da ceca jako dobro komponuje ddnd (dip daun i drti) mashine za pravljenje zike, kao shto su olskul TS404 sempleri, pa mixa semplovane trube, brejkovi i sl, njen glas je vecinom postmodulisan da "probija" i sl. .... i sl... znachi ona oko sebi ima tim koji moze da stvri i bilo koji drugi zanr,.. ali zashto bi ? prosto oni grade cecu, koja bi bez problema mogla da prodje bilo gde u svetu,.. ali ne NAMA NE VALJA,... ona je seljanchura i svi koji je slushaju su majmuni bez mozga,.. ali zato ko slusha neki beogradski garidz bend koji izdaje album josh uvek na kaseti to je urbano ... ha ha ... pa pogledaj fenomen, ceca prikupi mase koliko jedan exit,.... gucha ce za godinu ili dve imati vishe ljudi od exita,... pa zashto onda i NOX ne bi bio pun ?? PROSTA STVAR !!! i zashto su ti ljudi bez mozga ?


ti smatrash kvalitetnim ono shto je produkcijski kvalitetno odradjeno? ti onda treba da prestanesh da slushash muziku jer nema svrhe... ceni se kvalitet sa umetnichkog aspekta a ne tehnichki deo... jer, ipak, muzika je umetnost, zar ne? Wink naravno da je sve to lepo poularno kad je muzika za shiroke narodne mase... koje su mahom prosechno obrazovane i prosechnih zhivotnih shvatanja... takva muzika se pravi samo da bi se zaradio novac...


Poslednji put izmenio dana Ned Mar 04, 2007 10:43 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
ninja`st
Gost




NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 9:56 pm

Zar nisu? :-D
e...meni je taj stari rock samo malo drugacije ukomponovan narodnjak..izbaci gitaru ubaci harmonika beat..,voala
Nazad na vrh Ići dole
_ArmageddoN_
smcity chater
smcity chater
_ArmageddoN_


Muški Broj poruka : 268
Godina : 33
From : na ½ puta do Predvorja ½[zemlja,∞]
Datum upisa : 23.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 10:32 pm

@gruja ne diraj mi balasevica :PpPPPPpppp to jedini ne rock,punk izvodjac iz ovih krajeva kojeg cenim!

peppersiiiiiiiiiiiiiiiiiii Very Happy NOX - Page 4 Avram_10
r.e.mmmmmmm. Very Happy NOX - Page 4 Avram_5
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2007 10:39 pm

balasevic konze...
peppersiiiiiiiiiii
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 12:04 am

ninja`styLe ::
Zar nisu? :-D
e...meni je taj stari rock samo malo drugacije ukomponovan narodnjak..izbaci gitaru ubaci harmonika beat..,voala

ziva istina,.. kad se vec pominju termini kich i shund,.. e to je to. Ja nikome necu da menjam ukuse,.. u tome i jeste chitava zbrka, svako slusha ono shto mu prija zar ne ? Samo glupo je prozvati milione kretenima koji nemaju ukusa Smile A kada sam pomenuo tehnicku doteranost, to sam rekao bash iz razloga shto se to svrstava u kich i shta ja znam,.. dananja "narodna" komercijalna muzika je sve samo ne kich .. a to da li je neko voli ili ne ... to je manje bitno. Takodje, ja samo realno se postavljam, ni jednog trenutka nisam sebe svrstao u fanove, chak naprotiv mnogo sam ja drugachije orijentisan, ali kada bi muzika koju volim kreirala moj zivot, pa ja ne bih nikada nigde izashao Smile (zamisli da trazim scenu i demo partije, da bih slushao amiga trekere ,,,, mada definitivno ovde slabo ko zna o chemu pricham Smile) i zato .... turbo turbo turbo folk Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anyahi
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Anyahi


Ženski Broj poruka : 705
Godina : 34
From : Over the hills and far away...
Datum upisa : 22.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 1:22 am

^ joj,druze...smorio si...
Nazad na vrh Ići dole
~O~r~i~a~n~a~
smcity master
smcity master
~O~r~i~a~n~a~


Broj poruka : 1036
Datum upisa : 05.02.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 1:36 am

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
LeViAtHaNa
veliki smcity chater
veliki smcity chater
LeViAtHaNa


Ženski Broj poruka : 755
Godina : 35
From : .::Duboko u planinama::.
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 2:26 am

btw...ovde treba da se prica o noxu a na o ukusima.Degustibus non est disputandum Smile
Nazad na vrh Ići dole
_ArmageddoN_
smcity chater
smcity chater
_ArmageddoN_


Muški Broj poruka : 268
Godina : 33
From : na ½ puta do Predvorja ½[zemlja,∞]
Datum upisa : 23.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 2:35 am

gruja ::
,.. dananja "narodna" komercijalna muzika je sve samo ne kich .. a to da li je neko voli ili ne ... to je manje bitno.

turbo folk (nas) je cak i turcima postao kic!!!
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 10:41 am

Arwen ::
^ joj,druze...smorio si...

sreco,.. shvati da ste smorili VI !!!! jer sve vreme pokushavate da svrstate ljude koji slushaju "grand" scenu ljudima sa OSREDNJIM OBRAZOVANJEM I PROSECNIM ZIVOTNIM SHVATANJEM Smile Smile


a to da gimnazija vechito proizvodi "bunt" pa to je poznatoo !! i time ja ne ciljam na nishta loshe ...
Samo imam jedno pitanje za vas, i zavrshavam, zvanichno !!!

Svaku godinu ta gimnazija izbaci 100 / 200 dobrih djaka, spremnih da shire svoja shvatanja i sl. ... samo GDE SU POSLE ???? Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 11:20 am

Nazad na vrh Ići dole
yvn
smcity master
smcity master
yvn


Muški Broj poruka : 205
Godina : 40
From : Higher State of Conscioussness
Datum upisa : 21.02.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 12:04 pm

brate... ne mogu svi da imaju nadrkan muzichki ukus... da imaju, ovi shto prave muziku samo da bi zaradili kesh bi morali jako mnogo da se potrude (sa umetnichkog aspekta)..sreca njihova pa ti milioni prosechnih postoje... da milioni ljudi nisu prosechni, napredovali bismo mnogo brzhe, svaki chovek bi izmislio neshto novo... btw , mozhda hocesh da kazhesh da je i dugino poselo ok stvar? i da su ti ljudi vosokoobrazovani, sa istanchanim muzichkim ukusom? grand nije nishta vishe nego dugino poselo sa malo jachom produkcijom...

opet ponavljam, ceni se umetnichki kvalitet, ne tehnichki...


gruja ::
Svaku godinu ta gimnazija izbaci 100 / 200 dobrih djaka, spremnih da shire svoja shvatanja i sl. ... samo GDE SU POSLE ????


vecina je na faxu... ovi ostali kako koji... to je individualno, ne mogu da ti objashnjavam za svakog pojedinachno zashto i kako, ali siguran sam da svako ima valjan razlog za jedno ili drugo
Nazad na vrh Ići dole
LeViAtHaNa
veliki smcity chater
veliki smcity chater
LeViAtHaNa


Ženski Broj poruka : 755
Godina : 35
From : .::Duboko u planinama::.
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 3:21 pm

Pa da...obicno fax bude logicni nastavak gimnazje...mi smo buducnost ove zemlje ko sto rece nas direktor...elita Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anyahi
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Anyahi


Ženski Broj poruka : 705
Godina : 34
From : Over the hills and far away...
Datum upisa : 22.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 3:38 pm

gruja ::
Svaku godinu ta gimnazija izbaci 100 / 200 dobrih djaka, spremnih da shire svoja shvatanja i sl. ... samo GDE SU POSLE ???? Smile Smile Smile

raspitaj se koliko je ucenika iz prosle generacije Gimnazije upisalo fax...i nemoj vise da pljujes po Gimnaziji,nismo mi krivi sto vi iz ostalih skola imate komplekse od nas...
Nazad na vrh Ići dole
ninja`st
Gost




NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 4:10 pm

LeViAtHaNa ::
Pa da...obicno fax bude logicni nastavak gimnazje...mi smo buducnost ove zemlje ko sto rece nas direktor...elita Smile
joooj... U kakvoj ti zabludi zhivish drugarice... Gimnazija je elita a ostatak je nizha klasa ? Mi smo kmetovi a? :-D odrasti...za par godina tjesh na to gledati mnogo drugachije
Nazad na vrh Ići dole
yvn
smcity master
smcity master
yvn


Muški Broj poruka : 205
Godina : 40
From : Higher State of Conscioussness
Datum upisa : 21.02.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 4:12 pm

pa, s obzirom da je u ovoj drzhavi elita onaj ko ima para, naravno da ce gledati drugachije...
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 5:05 pm

Arwen ::
gruja ::
Svaku godinu ta gimnazija izbaci 100 / 200 dobrih djaka, spremnih da shire svoja shvatanja i sl. ... samo GDE SU POSLE ???? Smile Smile Smile

raspitaj se koliko je ucenika iz prosle generacije Gimnazije upisalo fax...i nemoj vise da pljujes po Gimnaziji,nismo mi krivi sto vi iz ostalih skola imate komplekse od nas...

Srce, opusti se, ja uopshte ne pljujem tu skolu. Ono POSLE ynachi uopshte posle shkolovanja. Pa moja generacija koja je ishla u gimnayiju vec je yavrshila fax, ne vidim ih u mitrovici da su odradili neshto pametno. Vec bleje po NS i BG-u jer im se NE VRACA U MITROVICU NI PO KOJU CENU,... i placaju stan od kevinih para.

Isto tako mogu da navedem par gimnayijalaca koji su za svaki respekt,... Hocete imena ?? I Polozaje u drustvu ?
Ali oni NIKADA NISU BILI U TOM "TRIPU" IZNAD, VEC SU ITEKAKO SE SPAJALI "SA OSTAKOM"
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 5:09 pm

yvn ::
pa, s obzirom da je u ovoj drzhavi elita onaj ko ima para, naravno da ce gledati drugachije...

Elita je U CELOM SVETU !!! onaj ko ima PARA, SHVATI !!
PAMET POKAZI TAKO SHTO CESH ILI ZARADITI PARE ILI "SMISLITI NESHTO NOVO" BEZ CHEGA SVET VISHE NECE MOCI,.. I SL,.. a filozofija na forumu je zaglupljivanje Smile Jer dok kucamo ove poruke mogli smo izguglati nove linijue koda za ajax, ili flex .... pa praviti malim mitrovachkim firmama web prezentacije da se ne stide izaci bilo gde ,.... eto ....
Nazad na vrh Ići dole
LeViAtHaNa
veliki smcity chater
veliki smcity chater
LeViAtHaNa


Ženski Broj poruka : 755
Godina : 35
From : .::Duboko u planinama::.
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 EmptyPon Mar 05, 2007 6:01 pm

Sad gledam to ovako...i dont care for others Smile
Skotinja sam,znam Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NOX - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NOX
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Sremske Mitrovice :: #smcity [ DownTown ] :: Izlasci-
Skoči na: