Forum Sremske Mitrovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


zabava,odmor,ogovaranje,kritike,pohvale...sve sto pozelite... :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NOX

Ići dole 
+12
LeViAtHaNa
Persephona
yvn
Rale[SL]
~O~r~i~a~n~a~
Fred Perry
Anyahi
kulermaster
FuckinPrecious
_ArmageddoN_
StvarnoNeVrediSaSeljacima
shenovac
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
ninja`st
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyČet Mar 01, 2007 7:32 pm

Hoh.. Web 2.0 za web sajt diskoteke? ;| to moram videti..
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyČet Mar 01, 2007 8:08 pm

hmm,.. ? pa ? web2.0 je standard i nije bitno za chega se primenjuje ? ali mislim da najcheshcu primenu i ima u komjuniti (social) stranicama, tako da diskoteka kao tema je sasvim pogodna... evo ti chist primer. Na jutjubu snimke iy noksa je pregledalo preko 500 ljudi ya svega 2 nedelje ? yar to nije najbolja reklama za jednu diskoteku ? Isti sluchaj je i sa fotografijama ? ynachi web 2.0 itekako igra bitnu ulogu, naravno dobro hakovan i napimpovan wp u pozadini jako dobro komunicira sa externim resursima (chitaj tag portalima, feed portalima) tako da ina polju pretrage jednoj diskoteci ovakav nachin jako dobro pashe ... ukratko ... Takodje kada sam rekao da ce se sajt ubrzo shiriti, tu smo rachunali i na bloging sistem ..
Nazad na vrh Ići dole
shenovac
Administrator
Administrator
shenovac


Muški Broj poruka : 885
Godina : 36
From : ..:: Sirmium ::..
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyČet Mar 01, 2007 9:35 pm

chemu disqsija o sajtu ovde se pricha o samoj diskoteci... "diskoteci" ili shta vec Neutral
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
shenovac
Administrator
Administrator
shenovac


Muški Broj poruka : 885
Godina : 36
From : ..:: Sirmium ::..
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyČet Mar 01, 2007 9:40 pm

inache nabacao si se pojmovima a "mislim da (ce mo)* uskoro pokrenuti i MySpace akaunt i zaokruziti kompletnu informativu..." znash i sam da necete... inache naravno da je phpBB ima izgled koji se nije menjao vec 100 godina a i pishe ti dole...
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
ninja`st
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyČet Mar 01, 2007 11:40 pm

@gruja, sve je to tachno, ali nox nije klub koji ima toliku posetu ljudi koji koriste internet u tolikoj meri da bi web 2.0 bio neophodan.. Nisam iz sm pa nisam uputjen u desavanja u noxu ali feedovi, blog.. Koliko je to potrebno?

Gaudiarena.ru je sajt jedne od najboljih ruskih diskoteka i po meni je sasvim dovoljan da prezentuje klub na pravi nachin..

Simplicity is the key Wink mada podrzhavam to shto se web 2.0 sajtovi razvijaju i kod nas
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 12:22 am

senovac ::
inache nabacao si se pojmovima a "mislim da (ce mo)* uskoro pokrenuti i MySpace akaunt i zaokruziti kompletnu informativu..." znash i sam da necete... inache naravno da je phpBB ima izgled koji se nije menjao vec 100 godina a i pishe ti dole...

ne bih da sve ovo preraste u raspravu, ali ne vidim zashto je myspace problem ? ako posedujemo jutjub i flikr myspace je josh najlakshi, samo je stvar upotrebe, a i to koliko se ima vreme posvetiti redovnom odryavanju i majspejs akaunta. Veruj da kada je rech o internet marketingu svaki detalj je bitan i to rezultuje boljem imidzu diskoteke. Tako kada gore kazu da je sajt majmunski, kazu iz chistog bunta i to nije u redu jer ako ste struchni za "web sadrzaje" dajte mi link ka bilo kojoj sm webpreyenaciji koja na bolji nachin prikazuje svoju delatnost i ostvaruje komunikaciju sa krajnjim korisnikom shto je, priznacesh i uloga jednog veb sajta. evo uzmi za primer ovaj forum ? yashto nemate svoj normalan hosting, marketing, svoj viyuelni identitet, zashto ne raybijete po gradu propagandu i poshtujete misljenja svih registrovanih juzera... i eto imate mesto gde se okuplja sm omladina. naravno lako uvek mozete kompenyovati neki baner za hosting, vashe internet sate i koje napijanje u gadu (noxu, na spomeniku, iza opshtine, gde god...)

Takodje ciljna grupa jesu mladi, ali nox nije mesto gde dolaze samo mitrovchani, ja sam trenutno u austriji i verujte da ovde ima brdo ljudi iz okoline koji su bili u noxu i jedva chekaju ponovo da dodju, kroz nox ya vikend prodje barem hiljadu ljudi, neka desetina ode na sajt, prenece informativu ostalima, i kao sto vidite odradjen je poseban stajling za ljude koji koriste gprs mobilne pretrazivache, nox ima dobar marketing na svim medijima, tv, radio, print i time je zatvoren krug informacija. Znachi stvar je prosta ....
Nazad na vrh Ići dole
shenovac
Administrator
Administrator
shenovac


Muški Broj poruka : 885
Godina : 36
From : ..:: Sirmium ::..
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 12:34 am

mrzi me da chitam Smile
zeza chovek ok je to ...
inache mi cemo verovatno maturu slaviti u noxu... ochekujem slike da se pojave oma nakon! ziv bio
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
ninja`st
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 1:20 am

Ne zeza chovek.. Samo radi svoj posao. I dao ti je predlog.. Problem je shto je ljudima frka da izdvoje 2o e za domen i hosting jer bi radije da ih popiju. Zato vetjina ovakvih foruma propadne jer nema poente diskutovati sa 5 istih ljudi... Shta je to dobro a da je besplatno?
Nazad na vrh Ići dole
_ArmageddoN_
smcity chater
smcity chater
_ArmageddoN_


Muški Broj poruka : 268
Godina : 33
From : na ½ puta do Predvorja ½[zemlja,∞]
Datum upisa : 23.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 2:13 am

djavola desetina ode na sajt... mozda ode tridesetina
Nazad na vrh Ići dole
yvn
smcity master
smcity master
yvn


Muški Broj poruka : 205
Godina : 40
From : Higher State of Conscioussness
Datum upisa : 21.02.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 2:24 am

neka mi neko puca u glavu iz neposredne blizine...
Nazad na vrh Ići dole
Persephona
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Persephona


Ženski Broj poruka : 670
Godina : 34
From : Had
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 2:31 am

/me cisti dvocevku.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 10:39 am

_ArmageddoN_ ::
djavola desetina ode na sajt... mozda ode tridesetina

Smile

Total Hits 116193
Total Files 95894
Total Pages 8725
Total Visits 920
Total KBytes 276936
Total Unique Sites 386
Total Unique URLs 735
Total Unique Referrers 560
Total Unique User Agents 121

napominjem da je ovo za prvih 20 dana,.. na/zalost vi nemate ovde webalizer ili makar awstats pa bi znali da se veoma precizno utvrduju posete, i svi ostali detalji ...
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 10:59 am

zakljuchak,.. ma shta ja ovde sada rekao ne vredi, prosto vi ste buntovni na to mesto i sve shto je vezano za njega ne valja Smile Ok, meni su jako poznate takve stvari i ok, neke stvari prosto dolaze s'godinama. Ali prosto ne volim kada neko nije realan i blati neshto shto ipak vredi,vama mozda ne ali ipak nekim da. Kao shto sam rekao, ja bih voleo da vidim jedan pravi dobar sm forum evo zashto ga ne uradite. YVN "mojne tabra, hiphop rula" ili shta vec, da pljujesh po drugom nego shiri SVOJE !!! Kada ljudima servirash neshto bolje nego shto je nox, veruj da ce te ljudi slediti. Ok nemash para da sagradish objekat, ali kao shto ninja reche 20evra za hosting imash ....
Forumi su chudo, sam sam bio jedan od ljudi koji su osnovali
radiviziju.com (mozda neko sa ovog foruma zna) i godinama uredjivali i veruj da je taj forum PODIGAO HIP HOP KULTURU U CELOJ SRBIJI !!! Znachi borish se i na kraju rezultati su vidljivi ...

Pozdrav od mene ... Nadam se da sam vam malo objasnio neke stvari, makar na pitanju weba, a za nox manje vishe, ni ja nisam neki extremni fan,.. mada ne smetami da tamo izadjem i provedem se ...
Nazad na vrh Ići dole
shenovac
Administrator
Administrator
shenovac


Muški Broj poruka : 885
Godina : 36
From : ..:: Sirmium ::..
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 11:43 am

rekao bi da nije chak ni 20 e nego 35... odnosno 3000 dindzi, znachi neshto manje od 35
cyclops Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
yvn
smcity master
smcity master
yvn


Muški Broj poruka : 205
Godina : 40
From : Higher State of Conscioussness
Datum upisa : 21.02.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 3:00 pm

gruja ::
zakljuchak,.. ma shta ja ovde sada rekao ne vredi, prosto vi ste buntovni na to mesto i sve shto je vezano za njega ne valja Smile Ok, meni su jako poznate takve stvari i ok, neke stvari prosto dolaze s'godinama. Ali prosto ne volim kada neko nije realan i blati neshto shto ipak vredi,vama mozda ne ali ipak nekim da. Kao shto sam rekao, ja bih voleo da vidim jedan pravi dobar sm forum evo zashto ga ne uradite. YVN "mojne tabra, hiphop rula" ili shta vec, da pljujesh po drugom nego shiri SVOJE !!! Kada ljudima servirash neshto bolje nego shto je nox, veruj da ce te ljudi slediti. Ok nemash para da sagradish objekat, ali kao shto ninja reche 20evra za hosting imash ....
Forumi su chudo, sam sam bio jedan od ljudi koji su osnovali
radiviziju.com (mozda neko sa ovog foruma zna) i godinama uredjivali i veruj da je taj forum PODIGAO HIP HOP KULTURU U CELOJ SRBIJI !!! Znachi borish se i na kraju rezultati su vidljivi ...


Pozdrav od mene ... Nadam se da sam vam malo objasnio neke stvari, makar na pitanju weba, a za nox manje vishe, ni ja nisam neki extremni fan,.. mada ne smetami da tamo izadjem i provedem se ...


da se razumemo... nox vredi samo kod ljudi koji su prosechni, nemaju mozga ni ukusa... naravno da postoji bunt, kad mi nije jasno kako kich i shund mogu da budu popularni... sagraditi neshto bolje je nemoguce... ljudima je jednostavno ispran mozak i slushaju to shto slushaju i chak i da napravish neshto kvalitetno nece to proci u ovom gradu, mozhda ni u drzhavi... mozhe se reci da smo nacija seljaka... treba nam seme satrti...
no dobro, ako ne mozhesh protiv njih, okreni ledja i idi ;D

p.s. mrzim hop... Wink
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 3:33 pm

*** MA CENZURA SEBE SAMOG ... Smile OK,.. RAZUMEMO SE Wink
Nazad na vrh Ići dole
ninja`st
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2007 4:11 pm

Zar sa radivizije na turbo folk? ;|
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2007 5:00 am

yvn ::


da se razumemo... nox vredi samo kod ljudi koji su prosechni, nemaju mozga ni ukusa...
apsooolutno netacno...nisam fan noxa,ali ipak mislim da ovo nije tacno......
Nazad na vrh Ići dole
yvn
smcity master
smcity master
yvn


Muški Broj poruka : 205
Godina : 40
From : Higher State of Conscioussness
Datum upisa : 21.02.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2007 6:41 am

koga boli kur*c..

ako gotivish grand, izvoli
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2007 12:50 pm

ne gotivim grand zato i ne volim nox.....ali mrzim kada ljudi prave ovakoe glupe komentare kao shto je ovaj tvoj.....
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2007 5:41 pm

Ovo sada nema bash veze sa noxom, ali globalno gledano to je ta tema. Pazi fenomen .... imash "grand scenu" i imash valjda onu drugu, alternativnu. Sta se dogadja, uvek ta alternativa bezi nekom Underground fazonu, jebesh komercijalu i sl. a onda se bune shto im na nastup dodje deset istih ljudi i shto nemaju medijsku paznju ... za to vreme DRUGA STRANA okuplja najbolju muzichku,marketinshku i sl. ekipu, dobro poslushajte neke od pesama Cece sa poslednja 3 albuma .... i relno gledano zvuk je na najvishem nivou, ko se bar malo razume osetice da ceca jako dobro komponuje ddnd (dip daun i drti) mashine za pravljenje zike, kao shto su olskul TS404 sempleri, pa mixa semplovane trube, brejkovi i sl, njen glas je vecinom postmodulisan da "probija" i sl. .... i sl... znachi ona oko sebi ima tim koji moze da stvri i bilo koji drugi zanr,.. ali zashto bi ? prosto oni grade cecu, koja bi bez problema mogla da prodje bilo gde u svetu,.. ali ne NAMA NE VALJA,... ona je seljanchura i svi koji je slushaju su majmuni bez mozga,.. ali zato ko slusha neki beogradski garidz bend koji izdaje album josh uvek na kaseti to je urbano ... ha ha ... pa pogledaj fenomen, ceca prikupi mase koliko jedan exit,.... gucha ce za godinu ili dve imati vishe ljudi od exita,... pa zashto onda i NOX ne bi bio pun ?? PROSTA STVAR !!! i zashto su ti ljudi bez mozga ? ...... secam se epizode iz zonesumraka,.... "sve je u ochima posmatracha" pogledajte je i shvaticete poentu ...
Nazad na vrh Ići dole
Anyahi
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Anyahi


Ženski Broj poruka : 705
Godina : 34
From : Over the hills and far away...
Datum upisa : 22.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2007 6:34 pm

WhiteBlossom ::
yvn ::


da se razumemo... nox vredi samo kod ljudi koji su prosechni, nemaju mozga ni ukusa...
apsooolutno netacno...nisam fan noxa,ali ipak mislim da ovo nije tacno......



e,da se i ja po prvi put slozim sa yvn-om...
p.s.grujo,nikoga ne mozes da ubedis da ti pevaci,ma koliko mase privukli,stvaraju kvalitetnu muziku...njihovi "hitovi" su aktuelni 6 meseci najvise...uostalom,poslusaj samo reci tih pesama ("lepi grome moj","moje suze padaju na gore...","mojne mala da sam te videvidevidevidela"...)
Nazad na vrh Ići dole
ninja`st
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2007 6:35 pm

Navedi mi ko to slusha cecu jer ona ima "dobro izmixane stvari" ? :-D takvih nema... Ljudi slushaju grand jer nemaju svoj izbor nemaju svoju lichnost, chast izuzetcima. Ko to slusha grand jer je "muzika kvalitetna" ?
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2007 7:12 pm

Arwen ::
WhiteBlossom ::
yvn ::


da se razumemo... nox vredi samo kod ljudi koji su prosechni, nemaju mozga ni ukusa...
apsooolutno netacno...nisam fan noxa,ali ipak mislim da ovo nije tacno......



e,da se i ja po prvi put slozim sa yvn-om...
p.s.grujo,nikoga ne mozes da ubedis da ti pevaci,ma koliko mase privukli,stvaraju kvalitetnu muziku...njihovi "hitovi" su aktuelni 6 meseci najvise...uostalom,poslusaj samo reci tih pesama ("lepi grome moj","moje suze padaju na gore...","mojne mala da sam te videvidevidevidela"...)
slazes se sa tim da u nox izlaze prosecni ljudi koji nemaju mozak ni ukus...zaboga anja ti tamo izlazis!...realno tamo izlaze svi..i fenseri i nefenseri, da se primetiti...a to za mozak, veoma diskutabilno...i cista generalizacija...

a shto se tice narodnjaka and shit..realno postoje ljudi koji stvaraju muziku koja psada pod FOLK ali realno znaju da pevaju....
Nazad na vrh Ići dole
gruja
Gost




NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2007 7:25 pm

ninja`styLe ::
Navedi mi ko to slusha cecu jer ona ima "dobro izmixane stvari" ? :-D takvih nema... Ljudi slushaju grand jer nemaju svoj izbor nemaju svoju lichnost, chast izuzetcima. Ko to slusha grand jer je "muzika kvalitetna" ?

Ali ta muzika jeste kvalitetna !! i svakim danom je sve kvalitetnija,... i u neku ruku to sigurno utiche,.. pa daj, vishe tu muziku i ne mozesh da svrtash u narodnu, tako ?? To mu sad dodje kao neki hibrid za koji se zna da prolazi u narodu i to jako dobro,..

Opet, ne mozesh ni da kazesh da je to zato shto imaju medijsku paznju, jer realno to mozesh samo da vidish i chujesh na pinku, i nigde vishe ??? sve ostale televizije beze u drugu urbaniju krajnost,.. ali opet "narodnjaci" vladaju,.. a mozda se to onda ipak zove kvalitet ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NOX - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NOX   NOX - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NOX
Nazad na vrh 
Strana 3 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Sremske Mitrovice :: #smcity [ DownTown ] :: Izlasci-
Skoči na: