Forum Sremske Mitrovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


zabava,odmor,ogovaranje,kritike,pohvale...sve sto pozelite... :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ima li ovde moderatora osim senovca???

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
prisiljen_sam
smcity bebica
smcity bebica



Broj poruka : 44
Datum upisa : 01.08.2007

Ima li ovde moderatora osim senovca??? Empty
PočaljiNaslov: Ima li ovde moderatora osim senovca???   Ima li ovde moderatora osim senovca??? EmptyPet Avg 17, 2007 12:56 am

ko je napravio radio?on...ko je ispunjavao request?on...ko svaki dan kad udje u kucu prvo sto uradi ode na smcity?on...a sad kad ga nema ko da se ne zivi...ovo je packa za sve vas koji volite da kazete da moderisete forum,a u stvari neaktivniji ste od mene na forumu...a ja sam mnogo neaktivan..
hteli ste aktivan request,ja sam vam ga pruzio...varezi moji...ispunili ste cela 3 sad vas mrzi da mrdnete dupetom...bolje onda ukinite request opciju,sto dzabe da stoji na forumu?da ima vise opcija???....ja sam svoje reko'

da ne pominjem da vam je opcija hide link zivo sranje jer se ni jedan hide link ne vidi u temama koje taj koji cita nije otvorio...
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Ima li ovde moderatora osim senovca??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ima li ovde moderatora osim senovca???   Ima li ovde moderatora osim senovca??? EmptyPet Avg 17, 2007 1:17 am

1. to shto neko ima konstantu zelju da visi na smcityhy i cim dodje kuci ide na dforum je dokaz da nema zivot. Mislim da Filip nije takav.2. nemau svi adsl ili wireless.
3.postoje bolji forumi.

kad dostiges 100 postova onda se kurci.
Nazad na vrh Ići dole
prisiljen_sam
smcity bebica
smcity bebica



Broj poruka : 44
Datum upisa : 01.08.2007

Ima li ovde moderatora osim senovca??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ima li ovde moderatora osim senovca???   Ima li ovde moderatora osim senovca??? EmptyPet Avg 17, 2007 4:01 pm

moderator mora da ima adsl ili wireless u najgorem slucaju...zasto bi se inace zvao moderator??? kao da izadjes na binu a nemas mikrofon...a ti mi nesto pricas o kurcenju,sad si malo pre rekla da ko stalno visi na forumu nema zivot,a ti imas 1051 post...smesni ste...al uostalom,ja sam ovde dosao samo da bi malo zazivelo,nisam ni morao,ko sto kaze nick prisiljen_sam odnosno zamoljen...

al ajd nema veze,vi uzivajte ja se odjavljujem za stalno...pozz
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Ima li ovde moderatora osim senovca??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ima li ovde moderatora osim senovca???   Ima li ovde moderatora osim senovca??? EmptySub Avg 18, 2007 4:06 am

srecan put
ja nisam na forumu non stop jer nemam ADSL niti WIRELESS pa ne mogu...rado bi posedovala isti. sam si rekao da smo mi drugi moderatori nekatvini stoga ja IMAM zivot...fala lepo. A to shto brze kucam od tebe..pa to je vec tvoj problem..zar ne?
Odjavi se. Oces ispracaj?
p.s. moderatori ne moraju da imaju ADSL...i to je verovatno najveca glupost koju sam cula u mom zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
kulermaster
smcity master
smcity master
kulermaster


Muški Broj poruka : 397
Godina : 35
From : under the sea
Datum upisa : 21.01.2007

Ima li ovde moderatora osim senovca??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ima li ovde moderatora osim senovca???   Ima li ovde moderatora osim senovca??? EmptyNed Avg 26, 2007 3:31 pm

Ko je ovaj gospodin?
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
Sponsored content





Ima li ovde moderatora osim senovca??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ima li ovde moderatora osim senovca???   Ima li ovde moderatora osim senovca??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ima li ovde moderatora osim senovca???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Sremske Mitrovice :: Warez :: Request-
Skoči na: