Forum Sremske Mitrovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


zabava,odmor,ogovaranje,kritike,pohvale...sve sto pozelite... :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 cime su vas plasili?

Ići dole 
+3
FuckinPrecious
Fred Perry
`VanA`
7 posters
AutorPoruka
`VanA`
Administrator
Administrator
`VanA`


Ženski Broj poruka : 671
Godina : 32
From : Dekanac
Datum upisa : 10.04.2007

cime su vas plasili? Empty
PočaljiNaslov: cime su vas plasili?   cime su vas plasili? EmptySub Jul 07, 2007 2:47 pm

cime su vass sve to plasili roditelji i ostala bliza i dalja rodbina kada ste bili bas mali?
da li su to bile babaroge,vestice,mrak,cigani,zivotinje ili nesto drugo...
da li ste im verovali? What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://www.smcity.mam9.com
Fred Perry
baraba
baraba
Fred Perry


Broj poruka : 388
Godina : 37
Datum upisa : 25.01.2007

cime su vas plasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: cime su vas plasili?   cime su vas plasili? EmptySub Jul 07, 2007 4:12 pm

mene si govorili da ce me prodati ciganima, ili da ce me cigani ukrasti... moram reci da sam se plasio i to veoma
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

cime su vas plasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: cime su vas plasili?   cime su vas plasili? EmptySub Jul 07, 2007 4:14 pm

a vukovi, shuma i tako to..a rekli su mi i da me neko ukrade brzo bi me vratio..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~O~r~i~a~n~a~
smcity master
smcity master
~O~r~i~a~n~a~


Broj poruka : 1036
Datum upisa : 05.02.2007

cime su vas plasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: cime su vas plasili?   cime su vas plasili? EmptySub Jul 07, 2007 5:31 pm

Ja sam sama sebe plasila hororima od "malih nogu"....Razz Ali bilo je tu i nekih vukova, babaroga...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Anyahi
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Anyahi


Ženski Broj poruka : 705
Godina : 34
From : Over the hills and far away...
Datum upisa : 22.01.2007

cime su vas plasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: cime su vas plasili?   cime su vas plasili? EmptySub Jul 07, 2007 7:22 pm

Heathen ::
mene si govorili da ce me prodati ciganima, ili da ce me cigani ukrasti... moram reci da sam se plasio i to veoma

e isti slucaj i kod mene Smile "odvesce te cigani u neku daleku zemlju,odseci ce ti nogu,i onda ces prositi za njih ceo zivot..."...i sad mi je frka kad vidim neke gancije Neutral a babaroga,vestica i ekipe se nikad nisam bojala,cak sam jedno vreme napadala mamu da me upozna sa nekom vesticom da me provoza na metli Smile
Nazad na vrh Ići dole
LeViAtHaNa
veliki smcity chater
veliki smcity chater
LeViAtHaNa


Ženski Broj poruka : 755
Godina : 35
From : .::Duboko u planinama::.
Datum upisa : 21.01.2007

cime su vas plasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: cime su vas plasili?   cime su vas plasili? EmptySub Jul 07, 2007 10:48 pm

To sa ciganima je klasika....i mene su plasili na taj nacin...koliko sam samo plakala kad su cigani nailazili....cale me je neko vreme plasio horor filmovima ali taj strah sam lecila tako sto sam pocela da ih gledam...i postala pravi fanatik Smile
Kao dete sam se nadala da vampiri postoje...uvek sam bila morbidna licnost...i sad se pomalo nadam da sva ta chuda postoje hehe
Nazad na vrh Ići dole
eoya
smcity bebica
smcity bebica
eoya


Ženski Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 13.06.2007

cime su vas plasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: cime su vas plasili?   cime su vas plasili? EmptyNed Jul 22, 2007 3:25 am

ako niste znali, na tavanu zhivi bau bau, chudovishte koje nikada ne izlazi iz mraka i jede malu decu, i ima crnu ruku... jeste, jeste, o da...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/eoya
~O~r~i~a~n~a~
smcity master
smcity master
~O~r~i~a~n~a~


Broj poruka : 1036
Datum upisa : 05.02.2007

cime su vas plasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: cime su vas plasili?   cime su vas plasili? EmptyNed Jul 22, 2007 8:20 pm

E ovo nikad nisam cula...to cu da koristim jednog dana Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





cime su vas plasili? Empty
PočaljiNaslov: Re: cime su vas plasili?   cime su vas plasili? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
cime su vas plasili?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Sremske Mitrovice :: #smcity [ zabava ] :: #smcity caffe-
Skoči na: