Forum Sremske Mitrovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


zabava,odmor,ogovaranje,kritike,pohvale...sve sto pozelite... :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako su na unishtili grad...

Ići dole 
+8
Fred Perry
trilijan
StvarnoNeVrediSaSeljacima
LeViAtHaNa
Persephona
kulermaster
shenovac
FuckinPrecious
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
StvarnoNeVrediSaSeljacima
hejter
hejter
StvarnoNeVrediSaSeljacima


Muški Broj poruka : 503
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyČet Jan 25, 2007 9:23 am

ja kontam da malo preteruju, zato trazhim slike :\
Nazad na vrh Ići dole
Persephona
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Persephona


Ženski Broj poruka : 670
Godina : 34
From : Had
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyČet Jan 25, 2007 6:48 pm

bolje ih ne gledaj slogiraces se Neutral place mi se kad ugledam sve to Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_han
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyČet Jan 25, 2007 9:09 pm

Heathen ::
Ne serite previse, izgleda mnogo bolje nego ranije....
Moglo je bolje ali i ovako je dobro
tebe treba na vesala Very Happy

E Divac..poslacu ti sliku za koji dan....
Nazad na vrh Ići dole
Fred Perry
baraba
baraba
Fred Perry


Broj poruka : 388
Godina : 37
Datum upisa : 25.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyČet Jan 25, 2007 9:22 pm

Ma duvaj ga
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyČet Jan 25, 2007 9:53 pm

Heathen ::
Ma duvaj ga
......No No No ...
Nazad na vrh Ići dole
Bejn
Gost




Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyPet Jan 26, 2007 5:16 am

Chadjo mi te volimoooooooo!
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_lao
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyPet Jan 26, 2007 9:46 pm

No(owo je znacilo:ni za fendera strata...)

ewo slika napokon...
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Th_sm7
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Th_sm9
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Th_sm6
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Th_sm5
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Th_sm4
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Th_sm3
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Th_sm2
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Th_sm1
Nazad na vrh Ići dole
sandra_z
Gost




Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyPet Jan 26, 2007 10:20 pm

ovo je ocajno...

pogotvo ovo ka fontani...

Crying or Very sad Shocked Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_meg
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 3:48 am

povraca mi se....vise nemam zelju da prodjem kroz centar, jbt idem okolo samo da ne bih gledala...
Nazad na vrh Ići dole
kulermaster
smcity master
smcity master
kulermaster


Muški Broj poruka : 397
Godina : 35
From : under the sea
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 1:51 pm

Ma daj bre si luda, bash lepo izgleda, sem parka naravno... Dobro, i klupa.

Ali fazon, mora da si zaspala dok si uploadovala sve ove slike Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 1:54 pm

ima ih jos...mrzi me..Smile

aj mi reci da su ti lampe lepe?!
Nazad na vrh Ići dole
kulermaster
smcity master
smcity master
kulermaster


Muški Broj poruka : 397
Godina : 35
From : under the sea
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 2:49 pm

One u parku nisu, kao shto sam rekao.
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
93fu krw
Gost




Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 3:02 pm

asi ti rogulja glupava, ne znaš ni kako treba da uslikaš! slike su ti očaj! treba da se popneš na drvo da uhvatiš perspektivu. subjektivno napravljene slike, nema šta!

kapiram ja da ti hoćeš da pokažeš divcu da ti misliš da je majmunac sranje, al onda bolje da si uzela da slikaš patos ili kontejnere....
Nazad na vrh Ići dole
UbogaPro
Gost




Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 4:30 pm

^ .. no comment Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Bejn
Gost




Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 4:40 pm

93fu krw ::
asi ti rogulja glupava.
tvoja moc prepoznavanja ljudi me zapanjuje.... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 5:36 pm

93fu krw ::
asi ti rogulja glupava, ne znaš ni kako treba da uslikaš! slike su ti očaj! treba da se popneš na drvo da uhvatiš perspektivu. subjektivno napravljene slike, nema šta!

kapiram ja da ti hoćeš da pokažeš divcu da ti misliš da je majmunac sranje, al onda bolje da si uzela da slikaš patos ili kontejnere....

LoL.....

da....rogulja...

enivej....ovakve fotografije ne moraju da budu 'dobre', jednostavno snapshot, tako i treba, da se zaista vidi kako je...Smile

nemam nishta protiv majmunca, ali onog starog...

a shta fali kontejnerima?! mislim da sam ubacila i jednu sliku sa kontenerima na sred centra grada Smile
Nazad na vrh Ići dole
trilijan
smcity user
smcity user
trilijan


Ženski Broj poruka : 116
Godina : 36
From : medjuprostor
Datum upisa : 24.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 6:09 pm

stevane, koji je tvoj problem? kakva 2 jebena nicka?! kakve slike? kakvo drvo? 'oces da se deopujem? ubijem? sta?
a ovo za divca... nem reci...
Nazad na vrh Ići dole
93fu krw
Gost




Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 8:00 pm

u jeb**e, my bad
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 10:04 pm

egzekli....
Nazad na vrh Ići dole
93fu krw
Gost




Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 10:19 pm

samo da znate neko mi je rekao na smcity da je whiteblossom rogulja, majke mi
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptySub Jan 27, 2007 10:27 pm

93fu krw ::
samo da znate neko mi je rekao na smcity da je whiteblossom rogulja, majke mi
uuu..ko? bouncebounceVery Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
trilijan
smcity user
smcity user
trilijan


Ženski Broj poruka : 116
Godina : 36
From : medjuprostor
Datum upisa : 24.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyNed Jan 28, 2007 1:15 am

cekaj, mene (ivanu) zanima koga ti ne podnosis od nas dve i zasto? "...samo da znate..." - jel ovo obracanje poroti? Cool
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyNed Jan 28, 2007 1:47 am

trilijan ::
cekaj, mene (ivanu) zanima koga ti ne podnosis od nas dve i zasto? "...samo da znate..." - jel ovo obracanje poroti? Cool
kontas, ako mene mrzi da ti kuliras jel...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
trilijan
smcity user
smcity user
trilijan


Ženski Broj poruka : 116
Godina : 36
From : medjuprostor
Datum upisa : 24.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyNed Jan 28, 2007 2:33 am

naravno Cool
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 EmptyNed Jan 28, 2007 2:34 pm

trilijan ::
naravno Cool
Kako su na unishtili grad... - Page 2 Icon_auf ..bitch:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako su na unishtili grad...   Kako su na unishtili grad... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako su na unishtili grad...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako postati smcity administrator
» panoi ili kako neki kazu "tabloni"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Sremske Mitrovice :: #smcity [ DownTown ] :: Dešavanja-
Skoči na: