Forum Sremske Mitrovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


zabava,odmor,ogovaranje,kritike,pohvale...sve sto pozelite... :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Shta ste sve slusali do sada...

Ići dole 
+4
LeViAtHaNa
Anyahi
shenovac
FuckinPrecious
8 posters
AutorPoruka
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 3:16 pm

koju vrstu muzike..zanima me jer postoji milion ljudi koji se zaklinju da su celog zivota slusali rock,rap i slicno, a svi znamo da to nije tacno (cast izuzecima)

ja sam ranije slusala pop uglavnom, ponekad i rock zahvaljujuci mom bratu i jos neke verste muzike tipa blues, jazz i slicno, ali ne slusala kao ceo boziji dan slusala, vec ponekad...ondak sam pocela da slusam stari rock,pa sam se jedno mesec dana lozila na power metal (ne znam koji mi je bio, trip neki),a trenutno sam na sledecim vrstama muzike-rock, poprock, poppunk.emo, punkrock,pop,mtv pop,alternative ponekad blues, soul, jazz...sve zavisi od raspolozenja...tako da slusam dosa vrsta muzike...
Nazad na vrh Ići dole
shenovac
Administrator
Administrator
shenovac


Muški Broj poruka : 885
Godina : 36
From : ..:: Sirmium ::..
Datum upisa : 21.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 3:25 pm

ummmmm ja sam slushao metal u osnovnoj skoli Smile
posle rock i polamo reggae a sad mi je tako svejedno...
naravno ne volim narodnu, pop, hiphop...
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
Sister_E
Gost




Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 4:06 pm

u 3. il 4. sam slushala neki jadnichki rock il shta je wetj tipa Avril, onda sam slushala reggae, pa rock pa punk, a sad pochinje da mi se swidja metal... Haggard i Blind Guardian najwishe,al ja netju NIKAD slushati metal, ne wolim metal...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anyahi
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Anyahi


Ženski Broj poruka : 705
Godina : 34
From : Over the hills and far away...
Datum upisa : 22.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 4:11 pm

Hm...pocela sam Kolibricima,Mandom i ekipom,onda sam se przila na Tap 011,Lunu itd.,pa sam zgotivila strani pop,Britney i ostale...pa malo rap,pa metal,pa rock...sad slusam svasta,osim narodnjaka Smile
Nazad na vrh Ići dole
LeViAtHaNa
veliki smcity chater
veliki smcity chater
LeViAtHaNa


Ženski Broj poruka : 755
Godina : 35
From : .::Duboko u planinama::.
Datum upisa : 21.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 8:50 pm

Prosla sam kroz sto faza:pop,rock,metal,rap,techno...i onda sam skontala da sam toliko nestalna da ne mogu da se vezem za jedan pravac i samo to slusam...sad slusam samo ono sto mi se svidi....
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 9:04 pm

^ e taj rad i kod mene...
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 9:10 pm

Sister_EB ::
u 3. il 4. sam slushala neki jadnichki rock il shta je wetj tipa Avril, onda sam slushala reggae, pa rock pa punk, a sad pochinje da mi se swidja metal... Haggard i Blind Guardian najwishe,al ja netju NIKAD slushati metal, ne wolim metal...Very Happy
omfg there is not such thing as JADNICKI ROCK...and btw avril je pop...eentualno poprock, zavisi od pesme do pesme..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sister_E
Gost




Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 9:11 pm

WhiteBlossom ::
Sister_EB ::
u 3. il 4. sam slushala neki jadnichki rock il shta je wetj tipa Avril, onda sam slushala reggae, pa rock pa punk, a sad pochinje da mi se swidja metal... Haggard i Blind Guardian najwishe,al ja netju NIKAD slushati metal, ne wolim metal...Very Happy
omfg there is not such thing as JADNICKI ROCK...and btw avril je pop...eentualno poprock, zavisi od pesme do pesme..Very Happy


rekla sam jadnichki rock il shta wetj... znachi ne interesuje me... sranje je shta god da je:D
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 9:14 pm

naravno.....u go girlfriend Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
StvarnoNeVrediSaSeljacima
hejter
hejter
StvarnoNeVrediSaSeljacima


Muški Broj poruka : 503
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 9:18 pm

nikad nisam slushao kolibri i ta sranja.. ono, jedino shto se kod mene kuci slushalo to je bio stari rock, al najvishe djole, chorba i azra. naravno tu je bio i leb i sol nevidjeno prisutan, al ovi najvishe.
onda u nekom 5razredu sam pocheo da se lozhim na rep i to je bilo strashno, period od 5og do 8og razreda sigurno. izmedju toga, u to vreme slushao sam malo i offspring i green day, al veoma retko.
poshto se izlazilo u to vreme, naravno, tu su bili i narodnjaci, al nikada nisam imao nishta od njih na kompu ni na cdu, al sam gotovio da se razvalim uz njih na splavu Smile)
onda sam u prvoj godini slushao malo rocka, rhcp, audioslave, disturbed... od metala samo blind guardian, mada ja ih nikada nisam smatrao za metal.
evo sada tehno, pa ko zna shta ce biti sledece.
izmedju svih tih pravaca, slushao sam uvek marlija i stari nash rock..
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 9:24 pm

a sad sam nasla onu moju svesku iz prve godine(ona gde ima i slika i bla bla) gde si napisao under the bridge...i svi ste vi celavi Smile LoL
Nazad na vrh Ići dole
Anyahi
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Anyahi


Ženski Broj poruka : 705
Godina : 34
From : Over the hills and far away...
Datum upisa : 22.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Apr 15, 2007 11:52 pm

Ne vredjajte mi Kolibrice,jedno vreme sam cak pevala u njima Sad
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyUto Apr 17, 2007 9:12 pm

ne rise?!?!
Nazad na vrh Ići dole
Anyahi
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Anyahi


Ženski Broj poruka : 705
Godina : 34
From : Over the hills and far away...
Datum upisa : 22.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptySre Apr 18, 2007 12:47 am

WhiteBlossom ::
ne rise?!?!

ozb,imam sve festivale na cd-u Smile mislim,imala sam 2-3 godine,tako da sam im vise sluzila kao maskota Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Subcultu
Gost




Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptySub Jun 16, 2007 8:23 pm

od kad znam za sebe pa negde do 6. 7. razreda sam slusala ex yu new wave i pomalo strani hard rock.....a onda sam pocela da slusam punk...koj slusam i dan danas...a poslednje vreme sve vise i vise psychobilly
Nazad na vrh Ići dole
SaRa_nBg
smcity bebica
smcity bebica
SaRa_nBg


Ženski Broj poruka : 52
Godina : 32
Datum upisa : 13.06.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Jun 17, 2007 3:11 am

ja sam slusala sve, ali bas sve. mislim cula sam sve i svasta, pa cak i narodnjake. ali pronasla sam se u rocku i bas mi prija!
Nazad na vrh Ići dole
Fred Perry
baraba
baraba
Fred Perry


Broj poruka : 388
Godina : 37
Datum upisa : 25.01.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyNed Jun 17, 2007 11:57 pm

metal, punk, hc, psy trance, dance '90, ambijentalnu, moguce da sam zaboravio nesto, ali uglavnom sve to slusam i dan danas
Nazad na vrh Ići dole
eoya
smcity bebica
smcity bebica
eoya


Ženski Broj poruka : 19
Godina : 36
Datum upisa : 13.06.2007

Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... EmptyUto Jul 10, 2007 5:42 am

od '99 pa na dalje:
pop
rock
alternative
alternative -> trance
trance-> hip-hop matrice
trance -> psy -> trance -> ska -> dub
dub -> reggae [dub&roots]
i povremeno neki hc
Smile
i to mu dodje to
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/eoya
Sponsored content





Shta ste sve slusali do sada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Shta ste sve slusali do sada...   Shta ste sve slusali do sada... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Shta ste sve slusali do sada...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» I? Gde sada izlazite?
» shta sanjate
» shta ne volite da jedete?
» Shta trenutno slushate? :D
» Shta imate trenutno na sebi? XD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Sremske Mitrovice :: #smcity [ Kultura ] :: Muzika-
Skoči na: