Forum Sremske Mitrovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


zabava,odmor,ogovaranje,kritike,pohvale...sve sto pozelite... :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sex među prijateljima...

Ići dole 
+5
StvarnoNeVrediSaSeljacima
LeViAtHaNa
FuckinPrecious
kulermaster
shenovac
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
StvarnoNeVrediSaSeljacima
hejter
hejter
StvarnoNeVrediSaSeljacima


Muški Broj poruka : 503
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2007 12:02 am

otkud je sex medju prijateljima mit??
kresnete se, ostanete dobri, shta je tu toliko chudno, ne kontam??
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2007 12:18 am

Tribu_ni_Lapu_Lapu ::
O seksu bez obaveza se dosta priča neki su za, neki protiv. Jedan od čestih razloga onih koji su protiv toga je to što se ne osećaju baš bezbedno sa potpunim strancem - bezbedno u smislu da ne znaju kakva je to osoba, da li ima neke suviše čudne ideje, da li je zdrava i slično. U poslednje vreme, sve više je u trendu seks bez obaveza, ali ne sa nekim koga ste upoznali to veče i koga posle nikada nećete videti, već sa prijateljem ili prijateljicom.
Prijatelja znate; znate da je čist, znate kakav je, moguće je i da već, iz razgovora, znate i šta voli ili ne voli u seksu. Sa prijateljem se možete osećati bezbedno - znate da vas sigurno neće povrediti, a znate i da nema šanse da se desi da, kad se sledećeg jutra probudite pored njega, pomislite kako ste stvarno previše popili kad ste bili u stanju da odete u krevet sa nekim takvim. Plus, ako želite da se taj prijateljsko-seksualni odnos nastavi, pošto se radi o osobi koju već znate, neće se desiti da on ispari bez traga. Nema ni one uvek nesigurne početne faze upoznavanja - to je već odavno obavljeno. Ukratko: seks sa prijateljem deluje kao siguran seks.
Naravno, i tu treba biti oprezan, to jest, ne određivati pravila suviše striktno. Nijedan odnos među ljudima nije fiksiran - savršeno je moguće da će jedno od dvoje, ili oboje, s vremenom poželjeti da se odnos produbi. Zato nije loše ostaviti "otvorena vrata" i za takav slučaj. Sa druge strane, može se desiti i da neko od "partnera" poželi da se odnos prekine.
..mislim da owo niko nece citati...
Nazad na vrh Ići dole
Tribu_ni
Gost




Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyUto Jan 23, 2007 7:27 am

da li si sigurna u to sto pricash?
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptySre Jan 24, 2007 12:43 am

hm....chek da se zamislim..........da Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
trilijan
smcity user
smcity user
trilijan


Ženski Broj poruka : 116
Godina : 36
From : medjuprostor
Datum upisa : 24.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyČet Jan 25, 2007 9:43 pm

npr. ja sam procitala ;PpP
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyČet Jan 25, 2007 9:45 pm

zato shto si specijalna Very Happy i ne bojis se teL. racuna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Marko
Gost




Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyČet Jan 25, 2007 9:48 pm

WhiteBlossom ::
zato shto si specijalna Very Happy i ne bojis se teL. racuna Very Happy

da li ti mozes nekad nesto da pises vezano za temu? Neutral
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyČet Jan 25, 2007 9:59 pm

ima dana...Very Happy

ewo pisem jebeno vezano za temu Very Happy Podrzavam seks medju prijateljima ali pod odredjenim uslovima, da muskarac nije svinja (i ako je drug, moze biti stoka prema devojkama) i realno....da devojka nije suvise osetljiwa jer se one uglavnom vezu...
Nazad na vrh Ići dole
shenovac
Administrator
Administrator
shenovac


Muški Broj poruka : 885
Godina : 36
From : ..:: Sirmium ::..
Datum upisa : 21.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyPet Jan 26, 2007 12:55 pm

LOL Laughing kako je to moguce?
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyPet Jan 26, 2007 9:09 pm

shta to ? da muskarac nije svinja? pa tesko je...ali ima i takvih...
Nazad na vrh Ići dole
ostic
Gost




Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyNed Jan 28, 2007 11:14 pm

ma kao sto pesma kaze svi smo mi isti (dobri ko lebac), samo su zene proklete... ma sex sa prijateljem je skroz ok samo oni koji nemaju pravih prijatelja osecaju da to nije u redu... sto se tice muskaraca ima ih svakakvih i dobrih i losih, a dok kod devojaka najvise ima onih losih i to su i devojke potvrdile... pozz sa senovca
Nazad na vrh Ići dole
Persephona
veliki smcity chater
veliki smcity chater
Persephona


Ženski Broj poruka : 670
Godina : 34
From : Had
Datum upisa : 21.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyPon Jan 29, 2007 12:52 am

ostic ::
ma kao sto pesma kaze svi smo mi isti (dobri ko lebac), samo su zene proklete... ma sex sa prijateljem je skroz ok samo oni koji nemaju pravih prijatelja osecaju da to nije u redu... sto se tice muskaraca ima ih svakakvih i dobrih i losih, a dok kod devojaka najvise ima onih losih i to su i devojke potvrdile... pozz sa senovca
zene proklete, kahm kahm Suspect
Nazad na vrh Ići dole
devic
Gost




Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyPon Jan 29, 2007 1:26 am

Sex sa prijateljem? Hm... Jedno je sigurno: posle toga od pravog prijateljstva nema nista. Mozete uvek biti drugovi i sve da bude super, ali kad god se pogledate u oci seticete se bas te scene... Dobro, ne bas svaki put, ali shvatate sta hocu da kazem. Very Happy

Nema upoznavanja i glupog ustezanja... E sad, cena je prijateljstvo, posle verovatno dodje ljubomora i sl. Ako ste spremni to da platite, samo napred!
Nazad na vrh Ići dole
StvarnoNeVrediSaSeljacima
hejter
hejter
StvarnoNeVrediSaSeljacima


Muški Broj poruka : 503
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyPon Jan 29, 2007 4:56 am

ochigledno je da ti nikad nisi karao drugaricu...
Nazad na vrh Ići dole
devic
Gost




Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyPon Jan 29, 2007 12:36 pm

Znas kad sam osetio da ces me ti prvi prozvati!

Nisam dovoljno velik kreten da o tome pisem na Internetu. Cime se budala ponosi pametan se stidi...
Nazad na vrh Ići dole
StvarnoNeVrediSaSeljacima
hejter
hejter
StvarnoNeVrediSaSeljacima


Muški Broj poruka : 503
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyPon Jan 29, 2007 11:40 pm

pa glupo bi bilo reci koja je to drugarica, ako je vec bilo izmedju vas neshto, al reci da si imao, ne vidim shta je tu loshe.
Nazad na vrh Ići dole
bombonitza_
smcity user
smcity user



Ženski Broj poruka : 91
Godina : 33
Datum upisa : 25.01.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyČet Feb 01, 2007 9:59 am

Ja moram natji nekog druga koji
tje mi za god-dwe uwek biti pri ruci tongue
Nazad na vrh Ići dole
Sister_E
Gost




Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyPet Feb 02, 2007 10:26 am

ok mi je to, al ne za mene Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mladen_
Gost




Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2007 10:46 pm

Eee ljudi u ovo da se ubacim..ja sam prosao to sranje...*ebes drugarstvo..odma' sam se zaljubio..i napadao..hhehehe
To drugarstvo..prijateljstvo da ne pominjem..bar u musko zenskim odnosima..jedino ako je muskarac retard ili je devojka ruzna ko ....
Nazad na vrh Ići dole
yvn
smcity master
smcity master
yvn


Muški Broj poruka : 205
Godina : 40
From : Higher State of Conscioussness
Datum upisa : 21.02.2007

Sex među prijateljima... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex među prijateljima...   Sex među prijateljima... - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2007 7:01 am

ja se svaki dan karam sa mojim imaginarnim prijateljima i niko se ne buni Neutral
Nazad na vrh Ići dole
 
Sex među prijateljima...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Sremske Mitrovice :: #smcity [ Odnosi ] :: Sex-
Skoči na: