Forum Sremske Mitrovice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


zabava,odmor,ogovaranje,kritike,pohvale...sve sto pozelite... :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Marko Vidojkovic

Ići dole 
+3
FuckinPrecious
Anyahi
_ArmageddoN_
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
StvarnoNeVrediSaSeljacima
hejter
hejter
StvarnoNeVrediSaSeljacima


Muški Broj poruka : 503
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2007

Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 EmptyPet Jun 22, 2007 4:40 pm

ne znam.. meni je marko vidojkovic fantastichan Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sister_E
Gost




Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 EmptyPet Jun 22, 2007 9:35 pm

slazhem se... i ne idem da widim marka zbog izgleda(btw ruzhan je), nego zbog knjiga koje je napisao... skroz su super...
Nazad na vrh Ići dole
shenovac
Administrator
Administrator
shenovac


Muški Broj poruka : 885
Godina : 36
From : ..:: Sirmium ::..
Datum upisa : 21.01.2007

Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 EmptySub Jun 23, 2007 8:49 am

pa shta onda imas da ga gledas prochitaj ih...
sta sad sa piscima koji su umrli, boze moj ne mogu da ih vidim dakle necu ni da ih chitam...
molim dakle ove mladje narashtaje da prestanu sa ispaljivanjem ovde jer da bi mogli da sudite potrebno je da poznajete materiju. cenim da si procitala jednu knjigu i to bas od ovog lika i sad ti je to vrh... isto kao i kad bi te pitali koji ti je najomrazeniji pisac, opet bi to bio vidojjkovic jerbo samo o njemu znas reci rech dve.
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
Sister_E
Gost




Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2007 3:55 pm

mladji narashtaji se ispaljuju jel? `a da li ti meni mozhesh retji shta znachi kad dewojka kazhe da je dobila?` ... znam da tjesh sigurno izbrisati owaj post... i prekini TI da se ispaljujesh... znachi penjesh mi se na qrac... uzhasan si... znachim ti kao raskrsnica na rumskoj malti, zato ne obratjaj pazhnju na mene i ne odgowaraj na moje postowe jer mi je muka od tebe...
Nazad na vrh Ići dole
natashaaa
Administrator
Administrator
natashaaa


Ženski Broj poruka : 307
Godina : 32
From : ...out of nowhere...
Datum upisa : 06.05.2007

Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2007 3:56 pm

meni su njegove knjige ok...bar ove koje sam do sad prochitala
Nazad na vrh Ići dole
shenovac
Administrator
Administrator
shenovac


Muški Broj poruka : 885
Godina : 36
From : ..:: Sirmium ::..
Datum upisa : 21.01.2007

Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 EmptyNed Jun 24, 2007 10:58 pm

Sister_EB ::
mladji narashtaji se ispaljuju jel? `a da li ti meni mozhesh retji shta znachi kad dewojka kazhe da je dobila?` ... znam da tjesh sigurno izbrisati owaj post... i prekini TI da se ispaljujesh... znachi penjesh mi se na qrac... uzhasan si... znachim ti kao raskrsnica na rumskoj malti, zato ne obratjaj pazhnju na mene i ne odgowaraj na moje postowe jer mi je muka od tebe...

zasto si se osetila prozvanom?

i necemo u ovaj duboku off topic
Nazad na vrh Ići dole
https://smcity.mam9.com
Sister_E
Gost




Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 EmptyUto Jun 26, 2007 3:04 pm

zashto ti mislish da sam se ja osetila prozwanom? branim mladje narashtaje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
natashaaa
Administrator
Administrator
natashaaa


Ženski Broj poruka : 307
Godina : 32
From : ...out of nowhere...
Datum upisa : 06.05.2007

Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 EmptyNed Jul 01, 2007 1:21 am

tako je zago!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
FuckinPrecious
Administrator
Administrator
FuckinPrecious


Ženski Broj poruka : 1133
Godina : 36
Datum upisa : 21.01.2007

Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 EmptyNed Jul 01, 2007 10:39 pm

......jes.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marko Vidojkovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marko Vidojkovic   Marko Vidojkovic - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Marko Vidojkovic
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Sremske Mitrovice :: #smcity [ Kultura ] :: Knjiga-
Skoči na: